Man

Změny, změny

Pořád nemáme dost, stále chceme být lepší a lepší - a proto se neustále měníme... Právě jsme spustili novou funkčnost, tj. příjem zpráv od dopravců - a doufáme, že bude velmi užitečná. Při té příležitosti jsme upravili náš modul pro cestující v klasické a mobilní verzi, tj. jsme zavedli novější podobu našeho loga a přizpůsobili jsme mu barvy a vzhled celého modulu. Cílem těchto změn bylo maximální usnadnění používání našeho systému zrakově postiženým cestujícím, a proto jsme se snažili získat co nejvyšší kontrast a přehlednost našich webových stránek. Pevně věříme, že novější verze KdyPrijede.cz je lepší než ta předchozí - a také se vám bude líbit. Všechny konstruktivní připomínky jsou vítány ;).
Man

kiedyPrzyjedzie.pl v historickém hlavním městě Horního Slezska - v Ratiboři

Przedsiębiorstwo Komunalne Sp. z o.o. w Raciborzu - dopravce, který zajišťuje tam městskou hromadnou dopravu - právě zprovoznil systém kiedyPrzyjedzie.pl. Tímto naše služby jsou pro cestující dostupné klasickým způsobem, tj. prostřednictvím našich mobilních aplikací, webových stránek raciborz.kiedyPrzyjedzie.pl a SMS po odeslání zprávy ve tvaru "pl.kp.raciborz.číslo zastávky" na číslo 70711 (sazba: 0,50 PLN bez DPH).
Man

kiedyPrzyjedzie.pl v Brzesku

MPK Brzesko je dalším dopravcem, kterého máme čest obsluhovat. Tímto ode dne 11. září 2017, na základě sledování současné polohy vozidel, cestující získávají přístup k informaci o skutečném čase příjezdu autobusů na konkrétní zastávky. Tato informace je přístupná prostřednictvím:

  • mobilních aplikací

  • webových stránek brzesko.kiedyPrzyjedzie.pl

  • SMS: po odeslání zprávy ve tvaru "pl.kp.brzesko.číslo_zastávky" na telefonní číslo 70711 (sazba: 0,50 PLN bez DPH).

Man

myszkow.kiedyPrzyjedzie.pl

Myszków je dalším městem, které se rozhodlo informovat cestující o odjezdech autobusů ve skutečném čase prostřednictvím našeho portálu. Tyto informace jsou dostupné na adrese myszkow.kiedyPrzyjedzie.pl a taky v našich mobilních aplikacích.
Man

Svinoústí v číslech

Svinoústí je jedno z polských měst, která se rozprostírají na několika desítkách ostrovů. V tom případě se jedná o 44 ostrovy, i když jen tři z nich jsou obydlené. Největší ostrov (Uznojem) patří Polsku jen asi v deseti procentech (zbytek leží na území Německa), ale v polské části Uznojmu bydlí víc než 80% obyvatel Svinoústí. Vozový park společnosti "Komunikacja Autobusowa" Sp. z o.o., která zajišťuje ve městě hromadnou dopravu, se skládá z 17 vozidel, která ve 100 procentech jsou monitorována systémem kiedyPrzyjedzie.pl. Všem ze 40 tisíc obyvatel města a mnoha turistům doporučujeme adresu swinoujscie.kiedyPrzyjedzie.pl.
Man

Náš systém v Sieradzu

Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacji w Sieradzu Sp. z o.o. je další městský dopravce, který implementoval systém kiedyPrzyjedzie.pl ve své dopravní síti. Cestující, kteří jezdí autobusy této společnosti, mají teď možnost si ověřit, kdy spoj, na který čekají, opravdu přijede na zastávku. Stačí se podívat na webovou stránku sieradz.kiedyPrzyjedzie.pl nebo poslat zprávu ve tvaru "pl.kp.sieradz.cislo_zastavky" na telefonní číslo 70711 (sazba za každou SMS je pevná bez ohledu na tarif a operátora: 62 gr)
Man

PKS w Strzelcach Opolskich S.A. je mezi našimi klienty!

PKS w Strzelcach Opolskich S.A.je prvním s podniků, vzniklých po rozdělení PKS (polského protejšku ČSAD), který se rozhodl implementovat náš systém. Monitorujeme celý vozový park dopravce (42 autobusy), který zajišťuje linkovou dopravu na území opolského vojvodství. Pro cestující jsme připravili info na adrese strzelceopolskie.kiedyPrzyjedzie.pl!
Man

Miejski Zakład Komunikacyjny w Bielsku-Białej zprovoznil systém dynamických informací ve skutečném čase

S velkou radostí informujeme, že Miejski Zakład Komunikacyjny w Bielsku-Białej se stal dalším dopravcem, který používá náš systém. Celý vozový park je vybaven zařízeními, která poskytují údaje o poloze vozidel, díky čemu cestující jsou informováni o skutečných časech příjezdů vozidel MHD. Přístup k těm informacím je možný na dva způsoby:

  • na webových stránkách bielsko.kiedyPrzyjedzie.pl

  • po odeslání SMS ve tvaru "pl.kp.bielsko.cislo_zastavky" na telefonní číslo 70711 . Sazba je pevná bez ohledu na tafif a operátora: 62 gr.

Man

Komunální svaz obci "Meziobecní doprava" v Olkuszi se připojuje k našemu portálu

Komunální svaz obci "Meziobecní doprava" v Olkuszi je sdružením, kterého cílem je plnění veřejných úkolů v oblasti hromadné dopravy na území čtyř členských obcí: Olkusz, Klucze, Bolesław a Bukowno. V souvislosti se zahájením fungování našeho portálu obyvatelé výše uvedených obcí, kteří používají služby toho dopravce, mají od teď přístup k dynamickým informacím pro cestující, zpřístupněným na adrese olkusz.kiedyPrzyjedzie.pl.
Man

Městská a příměstská doprava v Ostródě jezdí s kiedyPrzyjedzie!

Żegluga Ostródzko-Elbląska Sp. z o.o. – dopravce, který v Ostródě zajišťuje městskou a příměstskou dopravu – spustila monitoring svého vozového parku pomoci našeho portálu. Díky tomu cestující po kliknutí na ostroda.kiedyPrzyjedzie.pl mají přístup k údajům o skutečných časech odjezdů autobusů.
Man

První zastávkové panely naší výroby byly právě nainstalované

V Jaworznu byly před několika měsíci zprovozněné nové elektronické zastávkové panely, které zobrazují data z našého systému. Podle přání objednavatele jsou panely vyrobené na bázi technologie LCD a mají obrazovku o úhlopříčce 46''. Pokud jsme dosud náš portál integrovali s panely různých výrobců, tak nové panely jsou zvláštní – celé jsou vyrobené námi. Tímto bychom chtěli představit novou oblast našeho podnikání – do našeho portfolia přidáváme výrobu elektronických zastávkových panelů!
Man

kiedyPrzyjedzie.pl dostupný v Jarocinu

Cestující společností Jarocińskie Linie Autobusowe Sp. z o.o. mají od dnešního dne přístup k informacím o skutečném čase odjezdu autobusů. Tuto službu zajišťuje náš portál na adrese jarocin.kiedyPrzyjedzie.pl.
Man

Łaziska Górne – další město s MHD zdarma a naším systémem

Łaziska Górne to město v Horním Slezsku s 22.000 obyvatel, které se od 1. ledna 2016 připojilo ke skupině měst, nabízejících městskou dopravu zdarma. Společností, která zajišťuje dopravu na zakázku Obecního úřadu Łaziska Górne je firma Usługi Przewozowe Lucjan Brożek. I ten dopravce se rozhodl používat náš portál pro své spoje. Portál pro cestující městské hromadné dopravy na území obce Łaziska Górne je dostupný na adrese brozek.kiedyPrzyjedzie.pl.
Man

Cestující MHD Gostyń se cítí jako v bavlnce

Už přes dva roky cestující městské a příměstské hromadné dopravy v Gostyni jezdí autobusy zdarma. Kromě toho, od začátku roku 2016 mají přístup k informacím o příjezdech vozidel MHD ve skutečném čase. Takovou službu zajišťuje náš portál - dostupný na adrese gostyn.kiedyPrzyjedzie.pl.
Man

Česká doména zavazuje

Dosud jsme se tady zmiňovali o dalších implementacích v Polsku. Tentokrát jsme nesmírně rádi, že Vás můžeme informovat o naše první implementaci v České republice. Skupinu dopravních společností, pro které jsme vytvořili doménu kdyPrijede.cz, otevírá firma ZDAR, a.s. – dopravce, který obsluhuje městskou dopravu mj. ve Žďáře nad Sázavou, zajišťuje dopravní obsluhu na části území Kraje Vysočina a Jihomoravského kraje, a v neposlední míře obsluhuje dálkové linky např. do Prahy. Portál pro cestující žďárské MHD je dostupný na adrese mhdzdar.kdyPrijede.cz - přejeme Vám příjemnou jízdu...
Man

Tomaszów Mazowiecki používá systém dynamických informací pro cestující

MZK Tomaszów Mazowiecki Sp. z o.o. je další společností, která se rozhodla využívat služby portálu kiedyPrzyjedzie.pl. Již několik týdnů naším prostřednictvím dopravce sleduje svůj vozový park a zároveň poskytuje cestujícím systém dynamických informací na adrese tomaszow.kiedyPrzyjedzie.pl.
Man

Nová adresa na našem portálu: szczecinek.kiedyPrzyjedzie.pl

Vítáme novou skupinu uživatelů našeho systému: cestující dopravce Komunikacja Miejska Sp. z o.o. w Szczecinku. Přejeme Vám jen jízdy bez zpoždění a ať náš portál bude pro Vás užitečný!
Man

Jsme taky v Zámostí

Rádi informujeme o další implementaci našeho systému: ode dnes je on k dispozici taky v Zámostí. Cestující MZK Zamość mohou používat náš portál na adrese zamosc.kiedyPrzyjedzie.pl. Zveme k použití!
Man

Je čas na Košalin!

Další implementace našeho systému. Ode dneška náš portál je zpřístupněn cestujícím MZK Koszalin. Používejte portál kiedyPrzyjedzie.pl během cestování!
Man

kdyPrijede.cz a Czechbus ' 2014

Ve dnech 19. až 21. října se v Praze koná 4. středoevropský veletrh autobusů, hromadné dopravy, garážové a servisní techniky CZECHBUS. Srdečně vás zveme ke stánku LK07, kde se rádí s vámi setkáme a ukážeme jak náš portál funguje v praxi.
Man

MZK Zielona Góra je dalším uživatelem portálu kiedyPrzyjedzie.pl

Miejski Zakład Komunikacji v Zelené Hoře spravuje svůj vozový park pomocí našeho systému.
Man

MZK Opole testuje LED tablo

Ode dnes během několika týdnů bude dopravce MZK Opole na zastávce "Cmentarz - Nowa Pętla" testovat LED tablo, zobrazující data z portálu kiedyPrzyjedzie.pl. Osvědčí-li se takové řešení, je docela možné, že se město v budoucnu rozhodne pro trvalé zprovoznění většího počtu takových tabel po celém městě.
Man

Portál kiedyPrzyjedzie.pl je zpřístupněn pro cestující dopravce MZK Przemyśl

Je to naše první implementace v Podkarpatském kraji.
Man

Zveme vás na veletrh TRANSEXPO

Ve dnech 8. až 10. října se v Kielcích bude konat 12. Mezinárodní veletrh hromadné dopravy TRANSEXPO. Srdečně vás zveme ke stánku C-35! Rádí se s vámi setkáme a ukážeme jak náš portál funguje v praxi.
Man

Implementace v ZKKM Chrzanów

Zahajujeme spolupráci s dalším organizátorem veřejné dopravy: Komunalní asociaci "Meziobecní doprava" v Chrzanově.
Man

kiedyPrzyjedzie.pl v Opoli!

kiedyPrzyjedzie.pl poprvé v krajském městě! Opolské autobusy pod dohledem našeho systému.
Man

Další implementace: MPK Zduńska Wola.

Další krok k moderní městské dopravě ve Zduńské Woli. Zahajujeme spolupráci!
Man

kiedyPrzyjedzie.pl ve městě Kędzierzyn Koźle

Kędzierzyn Koźle je prvním městem v Opolském kraji, které poskytuje cestujícím informace o skutečném čase odjezdu autobusů z každé zastávky v dopravní síti!
Man

kiedyPrzyjedzie.pl v Zawiercii

Dopravní revoluce v malém městě!
Man

kiedyPrzyjedzie.pl v Jaworznu

PKM Jaworzno je první dopravce, který používá kiedyPrzyjedzie.pl!
Man

kiedyPrzyjedzie.pl oceněn na veletrhu ExpoSilesia!

Úspěšný debut kiedyPrzyjedzie.pl! Náš produkt byl oceněn na veletrhu ExpoSilesia: získal vyznamenání za nejinovativnější projekt a taky cenu za produkt vhodný pro lidi se zdravotním postižením. Děkujeme organizátorům za uznání!